Skip to content
Menu

Montaż filmów weselnych Edycja, poprawa i odświeżanie filmów weselnych

filmy weselne i ślubne

Twój film

Montaż filmu weselnego to odpowiedzialne zadanie. Spełnimy Twoje oczekiwania o idealnym filmie z Twojego ważnego dnia. Zrealizujemy film, którym będziesz chętnie się chwalił i pokazywał z dumą najbliższym. Podkreślimy najważniejsze momenty tego dnia i utrwalimy wspomnienia w Twoim wyjątkowym filmie. Tworzenie idealnego video na ślub nie musi być trudne i kosztowne. Upraszczamy ten proces, pracując na materiale źródłowym nakręconym w dniu Twojego ślubu, a następnie wycinamy, sortujemy i edytujemy w stylowy film, który jest doskonałym odzwierciedleniem Twojego wielkiego dnia.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

 
edycja filmów ze ślubu

Wspomnienia

Twój film ślubny to wspomniała pamiątka i wiele cennych chwil, które będziesz chciał zatrzymać na zawsze. Chcemy byś mógł z radością oglądać i dzielić się wśród rodziny i znajomych swoim filmem weselnym. Możesz oczekiwać od nas wieloletniego doświadczenia, profesjonalizmu i pasji tworzenia najwyższej jakości filmów. Wiemy, że nasi klienci są wymagający i aby osiągnąć 100% satysfakcji udostępnimy również 2 bezpłatne sesje poprawek, aby upewnić się, że jesteś w pełni zadowolony z ukończonego wideo. 

Wystarczy, że do nas napiszesz

 
poprawa filmu weselnego

Satysfakcja

Twój film weselny nie spełnia oczekiwań, nie jest taki jaki sobie wymarzyłeś? Jest za długi, ma niepotrzebne sceny i nie masz ochoty go oglądać? A może chcesz go trochę odświeżyć i zrobić w nowym stylu? Bardzo dobrze się składa, bo chodzi o montaż filmów weselnych, a my robimy wspaniałe rzeczy z wszystkimi rodzajami nagrań – zarówno amatorskimi, nagranymi przez rodzinę i znajomych oraz profesjonalnymi, otrzymanymi od kamerzysty lub operatora. Zmontujemy również dla Ciebie klip z filmu, który nam udostępnisz.

Zarezerwuj montaż filmu dla Ciebie już teraz !

Montaż filmów weselnych i teledysków ślubnych

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

filmy weselne

Montaż filmu weselnego
według Twojej wizji

 

Jeśli Twój film nie spełnia Twoich oczekiwań to czy trzymanie go w szufladzie jest rozwiązaniem? NIE! Dlaczego nie stworzyć swojego idealnego ślubnego video z własnego materiału, na nowo?

Film? Kilkuminutowy klip? A może jedno i drugie? Z chęcią podejmiemy się tego wyzwania! 

montaż filmów

Współpraca z operatorami oraz innymi firmami

 

Współpracujemy z firmami, które specjalizują się w filmowaniu i kochają to robić. My natomiast kochamy montaż i wspaniale się uzupełniamy 🙂

Nie masz czasu na montaż? A może wcale tego nie lubisz?
Napisz do nas i zaoszczędź czas i pieniądze. Stworzymy wyjątkowy film dla Twoich obecnych i przyszłych klientów.

 
filmy weselne

Poprawa i odświeżenie Twojego filmu ślubnego

 

Czujesz rozczarowanie podczas oglądania filmu z własnego ślubu? Uważasz, że film nie oddaje emocji Twojego ważnego dnia? Dłuży się, dźwięk jest kiepski, niektóre sceny zbędne?

Nie martw się! Możemy stworzyć dla Ciebie film, który zachwyci Ciebie i Twoich bliskich.

 

Nasze usługi

Usługa najwyższej jakości pełna satysfakcja

Zależy nam, by film weselny wywoływał tylko pozytywne emocje i był piękną pamiątką Waszego wyjątkowego dnia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Wam produkt w pełni odpowiadający Waszych oczekiwaniom.

Skrócimy i odświeżymy Twój film

Posiadasz swój film ślubny na starym nośniku DVD? Uważasz, że przydałoby się go nieco odświeżyć i wprowadzić pewne zmiany? Świetnie się składa, bo mamy w tym doświadczenie – dostarczymy Ci film w formacie odtwarzalnym na nowych urządzeniach.

 

Materiały od rodziny i znajomych

Masz materiały od gości weselnych i chciałbyś, aby zostały użyte w filmie głównym? Żaden problem – chętnie wpleciemy te ujęcia do Twojego filmu. Często takie filmy stanowią ciekawe uzupełnienie dla Waszej historii.

Zrobimy teledysk z Twojego filmu

Masz kilka godzin materiałów ze swojego ślubu, a chciałbyś krótki film zawierający najważniejsze momenty Waszego Dnia? Napisz do nas, opisz na czym Ci zależy, zaproponuj Wasz ulubiony podkład muzyczny, a my zajmiemy się resztą

Najwyższą jakość i terminowość realizacji

Zapewniamy wysoką jakość i terminowość realizacji.
Jeśli n
ie masz czasu na montaż, chcesz skupić się na filmowaniu?
Świetnie trafiłeś – napisz do nas, zapewnimy Ci wysoką jakość i terminowość przy realizacji filmów dla Twoich klientów.

Idealna długość Twojego filmu

Nie wiesz jaka długość byłaby dla Ciebie optymalna? Chętnie pomożemy Ci w w wyborze najlepszej długości dla filmu z Twoich materiałów. 3 minuty, 15 minut a może 2 godziny? Wszystkie opcje są możliwe

Odświeżenie filmu - Standard 750 zł
długość filmu dowolna
długość dostarczonego filmu do 2h
montaż według zgłoszonych uwag
skrócenie filmu
dodanie podkładów muzycznych
Full HD
pomysłowość montażysty
Wybierz
Najpopularniejszy wybór
Odświeżenie filmu - PRO 1100 zł
długość filmu dowolna
długość dostarczonego filmu do 4h
montaż według zgłoszonych uwag
skrócenie filmu, przejścia, efekty
dodanie podkładów muzycznych
Full HD
pomysłowość montażysty
wyjątkowy klip w cenie
Wybierz
Montaż filmu - surowe materiały 1600 zł
długość filmu dowolna
długość materiałów do 5h
ujęcia z drona
przejścia, efekty
podkłady muzyczne
Full HD
pomysłowość montażysty
wyjątkowy klip w cenie
Wybierz

Jeśli Twój pomysł nie jest zbliżony do żadnego zakresu przedstawionego w pakietach, zapraszamy do kontaktu. Na pewno przygotujemy korzystną dla Ciebie ofertę indywidualną

Opinie na temat filmów ze ślubu