Montaż video Youtube

Video to obecnie bardzo silna forma przekazu, a youtube to główna platforma do dzielenia się swoją twórczością. Jednak podobnie, jak jest w przypadku blogerów, youtuberom również w pewnym momencie zaczyna brakować mocy przerobowych. W tym momencie przychodzimy z pomocą.

montaż video youtube

Oferta dla youtuberów – montaż video

Oferujemy swoje usługi w zakresie montażu video dla Twojego kanału na Youtubie. Między innymi:

  • utrzymanie stylistyki kanału, dokonywanie montażu jedynie w dotychczasowej formie, zgodnie z zaleceniami youtubera lub
  • zaproponowanie nowej stylistyki dla kanału, czyli nowe intro, podpisy, efekty, podkład muzyczny, plansza końcowa, przejścia.
  • mix obu? 😉

Wszystko jest możliwe – to po prostu kwestia dogadania, oczekiwań i możliwości.

Współpraca

  1. Kontaktują się Państwo z Nami, przedstawiają swoją koncepcję, styl kanału w jakim Państwo tworzą i czy chcą go utrzymać. Jeśli nie, to jaki efekt chcą Państwo osiągnąć. Prosimy o w miarę dokładny opis, przyspieszy i usprawni to proces montażu.
  2. Dokonujemy wyceny Państwa projektu w oparciu o takie czynniki jak: długość nagrania, które Państwo przesyłają i długość video, jakie chcą Państwo uzyskać oraz czynnik czasu (czy jest to pilne zlecenie „na już”).
  3. Prosimy o zaliczkę w wysokości 30% wartości zlecenia.
  4. Przedstawiamy Państwu projekt. W cenie zlecenia uwzględnione są 2 sesje poprawkowe – prosimy wtedy o zebranie wszystkich uwag w jednym mailu. Każda kolejna to koszt 150 zł.
  5. Po Państwa akceptacji i dokonaniu płatności przesyłamy gotowy projekt.

W swojej pracy nie tolerujemy niedoróbek czy niedociągnięć. Lubimy ładne, estetyczne rzeczy i dążymy, by takie też tworzyć. Zwracamy uwagę na każdy szczegół i drobiazg. Chcemy, by klient do nas wrócił – zadowolony i po więcej 😉

W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu.

Facebook