Montaż filmów dla Twojego bloga

Blog to bardzo popularna forma…. – i tu właściwie można wstawić wszystko. Od wyrażania siebie, dzielenia się swoimi pasjami, poprzez inspirowanie czytelników do oszczędzania, rozwoju osobistego, czy zakładania własnego biznesu.

Jako Monte-Video czytamy wiele zróżnicowanych blogów, słuchamy ogromu podcastów i zdajemy sobie sprawę jak dużo pracy i czasu trzeba włożyć, aby przedstawić czytelnikom/słuchaczom dobrej jakości materiał.

Wiemy, że każdy bloger chce zajmować się wszystkim sam, bo nikt nie zrobi tego lepiej od niego. I na początku jest to oczywiście możliwe. Ale w pewnym momencie, gdy strona się rozrasta, przybywa pomysłów, a czasu zaczyna brakować dobrze jest rozejrzeć się za kimś, kto może nas odciążyć na jakimś odcinku pracy.

montaż filmów, podcastów, video content dla blogerów

Oferta dla blogerów – montaż filmów, podcastów, video content dla blogerów

I tu pojawiamy się my, cali na biało. Oferujemy usługi w zakresie montażu filmów na bloga, montażu podcastów, tworzenia intro. Jednym słowem – zapewnienia pewnej spójności stylu dla prowadzonego bloga.

montaż filmów

Oferta dla blogerów – montaż filmów, podcastów, video content dla blogerów

Mamy doświadczenie w montowaniu tzw. „setek” (czyli krótkich wypowiedzi), poprawianiu dźwięku, podkładaniu muzyki, lektora, efektów dźwiękowych i scalaniu wszystkiego w jedną, atrakcyjną całość. Montowaliśmy wywiady i relacje z przebiegu imprez.

Wiemy, jak dużo czasu potrafi pochłonąć praca nad dobrym montażem. Wiemy również, że w pracy blogera bardzo liczy się czas, dlatego staramy się, aby czas realizacji zamówienia nie przekraczał tygodnia. Stawiamy na współpracę długofalową, ale pojedyncze zlecenia również są mile widziane.

Współpraca

  1. Kontaktują się Państwo z Nami, przedstawiają swoją koncepcję, styl w jakim Państwo tworzą i czy chcą go utrzymać. Jeśli nie to jaki efekt chcą Państwo osiągnąć. Prosimy o w miarę dokładny opis, przyspieszy i usprawni to proces montażu.
  2. Dokonujemy wyceny Państwa projektu w oparciu o takie czynniki jak: długość nagrania, które Państwo przesyłają i długość video, jakie chcą Państwo uzyskać oraz czynnik czasu (czy jest to pilne zlecenie „na już”).
  3. Prosimy o zaliczkę w wysokości 30% wartości zlecenia.
  4. Przedstawiamy Państwu projekt. W cenie zlecenia uwzględnione są 2 sesje poprawkowe – prosimy wtedy o zebranie wszystkich uwag w jednym mailu. Każda kolejna to koszt 150 zł.
  5. Po Państwa akceptacji i dokonaniu płatności przesyłamy gotowy projekt.

W swojej pracy nie tolerujemy niedoróbek czy niedociągnięć. Lubimy ładne, estetyczne rzeczy i dążymy, by takie też tworzyć. Zwracamy uwagę na każdy szczegół i drobiazg. Chcemy, by klient do nas wrócił – zadowolony i po więcej 😉

Zachęcamy do kontaktu.

Facebook