Montaż filmów ślubnych

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w Naszym życiu. I każda para jest wyjątkowa oraz ma swoją niepowtarzalną historię. To początek nowej, wspólnej drogi.

Czasami jednak zdarza się tak, że video z tej ważnej uroczystości nie do końca spełnia nasze oczekiwania. W filmie ze ślubu i wesela nie ma nic gorszego niż oglądanie źle zmontowanego materiału, który zupełnie nie oddaje emocji i nastroju. Ale nie oznacza to, że tak musi już być. Film, z którego nie są Państwo do końca zadowoleni, jesteśmy w stanie poprawić, by spełniało Państwa oczekiwania i powodowało uśmiech na twarzy. Zrobimy wszystko, by video z Państwa ślubu i wesela było wyjątkowe!

Oferta

W naszej ofercie znajduje się:

 • edycja filmu ze ślubu i wesela;
 • montaż video z filmików i zdjęć gości;
 • montaż filmu z wieczoru kawalerskiego i panieńskiego;
 • montaż filmu z podróży poślubnej;
 • nagrywanie zaproszeń na ślub;
 • The Interview – szczegóły wkrótce!

Jeżeli nie znaleźli Państwo usługi, która spełniałaby Państwa oczekiwania – prosimy o kontakt.

Współpraca

 1. Kontaktują się Państwo z Nami, przedstawiają swoją koncepcję, bądź efekt jaki chcą Państwo osiągnąć. Prosimy o w miarę dokładny opis, przyspieszy i usprawni to proces montażu.
 2. Dokonujemy wyceny Państwa projektu w oparciu o takie czynniki jak: długość nagrania, które Państwo przesyłają i długość video, jakie chcą Państwo uzyskać oraz czynnik czasu (czy jest to pilne zlecenie „na już”).
 3. Prosimy o zaliczkę w wysokości 30% wartości zlecenia.
 4. Przedstawiamy Państwu projekt. W cenie zlecenia uwzględnione są 2 sesje poprawkowe – prosimy wtedy o zebranie wszystkich uwag w jednym mailu. Każda kolejna to koszt 150 zł.
 5. Po Państwa akceptacji i dokonaniu płatności przesyłamy gotowy projekt.

W swojej pracy nie tolerujemy niedoróbek czy niedociągnięć. Lubimy ładne, estetyczne rzeczy i dążymy, by takie też tworzyć. Zwracamy uwagę na każdy szczegół i drobiazg. Chcemy, by klient do nas wrócił – zadowolony i po więcej 😉

W celu ustalenia szczegółów zachęcamy do kontaktu.

Facebook